logo Fundacji Innopolis

90-349 Łódź, ul. Tymienieckiego 16F, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Wartości, dokumenty, materiały, kontakt

Wartości i statut Fundacji

Wierzymy, ż e przyszłość zależy od decyzji i zaangażowania poszczególnych ludzi -  Future powered by People.  Do najważniejszych naszych wartości należą:  rodzina, edukacja, kapitał społeczny . Naszą specjalnością jest wsparcie młodzieży oraz ich rodziców i nauczycieli. Pracujemy zarówno z utalentowanymi nastolatkami, jak i z młodzieżą doświadczającą różnych problemów.​

Czytaj więcej

Działania i organizacja Fundacji

Nasze działania realizujemy w dwóch jednostkach organizacyjnych: 1.  Ośrodku Wsparcia i Interwencji oraz 2.  Ośrodku Rozwoju Kapitału Społecznego . Jesteśmy także placówką oświatową oraz przedsiębiorstwem społecznym.

Czytaj więcej

Sala warsztatowa

Kolorowe ściany, puzzle z pięciu tysięcy elementów, akwarium, multimedia i aromatyczna kawa z ekspresu - poznajcie naszą salę warsztatową. Zapraszamy do naszej siedziby - do współpracy i na szkolenia.

Czytaj więcej

Materiały do pobrania

Często w Fundacji Innopolis opracowujemy materiały promocyjne i edukacyjne - plakaty, ulotki, foldery, broszury. Adresowane są do nauczycieli, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych, policjantów, nastolatków, rodziców.

Czytaj więcej

Kontakt i dojazd

Siedziba Fundacji mieści się w Łodzi na Księżym Młynie – ul. Tymienieckiego 16 (budynek F, wejście od strony osiedla), lokal użytkowy nr U6. Budynek jest w pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnością.

Czytaj więcej
Live Chat Software