logo Fundacji Innopolis

90-349 Łódź, ul. Tymienieckiego 16F, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Liderzy młodzieżowi - młodzi utalentowani

ROK 2018: szukamy kandydatki

Jesteś 7 - 8 klasy podstawówki lub szkoły średniej w Łodzi i masz ponadprzeciętny talent? Potrzebujesz wsparcia finansowego i organizacyjnego, aby realizować swoją pasję? Być może w 2018 roku szukamy właśnie Ciebie!

Czytaj więcej

Rok 2017: Dominik Troczka

Dominika poznaliśmy podczas warsztatów w gimnazjum na Dolnym Śląsku. Okazało się, że mamy do czynienia z mistrzem Dolnego Śląska w kolarstwie górskim. Do pełni sukcesu  brakowało tylko jednego - dobrego roweru.

Czytaj więcej

Klub Liderów Młodzieżowych

Zapraszamy młodzież w wieku 7-8 klasy szkoły podstawowej, szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej oraz studentów do Klubu Liderów Młodzieżowych Fundacji Innopolis. Warsztaty, wolontariat, rozwijanie talentów -  pomożemy Ci być jeszcze lepszym!

Czytaj więcej

ROK 2015-2017: Hubert Jabłoński

Huberta poznaliśmy jako ucznia gimnazjum podczas warsztatów wyjazdowych. Szybko przejął władzę w kuchni ośrodka konferencyjnego i przygotował wspaniały deser. Pasją Huberta jest gotowanie, a jego marzeniem - restauracja z gwiazdką Michehelin. Staramy się pomóc!

Czytaj więcej

ROK 2016: Michał Tanaś

Michał Tanaś - 16 letni gitarzysta, uczeń gimnazjum i szkoły muzycznej (aktualnie uczeń 1. klasy liceum ogólnokształcącego) został wybrany w 2016 roku do programu "Młodzi utalentowani" Fundacji Innopolis. Mamy nadzieję, że uda się nam pomóc Michałowi w rozwoju jego osobowości, umiejętności muzycznych, a może nawet w założeniu rockowego zespołu !

Czytaj więcej

ROK 2015: Maciej Maślakiewicz

Maciej Maślakiewicz - kiedy go poznaliśmy miał 15 lat i już był mistrzem Europy w tańcu hip-hop. Udało się pomóc Maćkowi - dzięki naszej kampanii wyjechał na Broadway do Nowego Jorku!

Czytaj więcej
Live Chat Software