logo Fundacji Innopolis

90-229 Łódź, ul. Kamińskiego 21, II piętro, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Zarząd: przyjaźnimy się i pracujemy razem

Kontakt i dojazd

Od 1 czerwca 2020 roku siedziba Fundacji mieści się w Łodzi, ul. Targowa 9A , 3. piętro, pokoje 307 i 308. Biuro Fundacji czynne jest w dni powszednie od godz. 9.00 do 15.00 (oraz w innych godzinach i w weekendy, kiedy klientów i pacjentów przyjmuje Centrum Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży). Czasami pracujemy poza biurem - rekomendujemy umawianie wizyt.

Czytaj więcej

Wartości i statut Fundacji

Wierzymy, ż e przyszłość zależy od decyzji i zaangażowania poszczególnych ludzi -  Future powered by People.  Do najważniejszych naszych wartości należą:  rodzina, edukacja, kapitał społeczny . Naszą specjalnością jest wsparcie młodzieży oraz ich rodziców i nauczycieli. Pracujemy zarówno z utalentowanymi nastolatkami, jak i z młodzieżą doświadczającą różnych problemów.​ Informujemy, iż w naszej działalności nie stosujemy  żadnych kryteriów dyskryminacji.

Czytaj więcej

Działania i organizacja Fundacji

Nasze działania realizujemy w ramach różnych podmiotów i oddziałów, m.in. w ośrodku doskonalenia nauczycieli, Klubie Liderów Młodzieżowych, Centrum Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży. Prowadzimy działalność edukacyjną, profilaktyczną, pomocową, szkolimy rady pedagogiczne,  promujemy wartości młodego pokolenia oraz ponadprzeciętnie utalentowanych nastolatków.

Czytaj więcej

Tomasz Bilicki - prezes Zarządu Fundacji, koordynator Punktu Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży RE-START

Czytaj więcej

Jarosław Stępień - wiceprezes Zarządu Fundacji, koordynator ds. szkoleń

Czytaj więcej