logo Fundacji Innopolis

90-349 Łódź, ul. Tymienieckiego 16F, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Zarząd: przyjaźnimy się i pracujemy razem

Sala warsztatowa

Kolorowe ściany, puzzle z pięciu tysięcy elementów, akwarium, multimedia i aromatyczna kawa z ekspresu - poznajcie naszą salę warsztatową. Zapraszamy do naszej siedziby - do współpracy i na szkolenia.

Fundacja Innopolis dysponuje salą warsztatową na 12-15 miejsc typu open space, zlokalizowaną w Łodzi na Księżym Młynie, w bezpiecznej okolicy, na osiedlu z całodobową ochroną. Infrastruktura jest w pełni dostępna dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Sala posiada odbiór z pozytywną decyzją: Sanepid, Rzeczoznawca Przeciwpożarowy, Zakład Usług Kominiarskich.

Wyposażenie sali warsztatowej: stoły, wygodne krzesła, telewizor LED 3D z możliwością podłączenia komputera i wyświetlania slajdów/materiałów multimedialnych, odtwarzacz DVD/bluray 3D, sieć WiFi, urządzenie wielofunkcyjne, zaplecze socjalne.

Wszyscy nasi Goście częstowani są świeżo mieloną, aromatyczną kawą z ekspresu i herbatą. Do dyspozycji jest dystrybutor ciepłej i zimnej wody źródlanej. Zapraszamy do współpracy. Kontakt: szkolenia@innopolis.pl

    

    POWRÓT
Live Chat Software