logo Fundacji Innopolis

90-349 Łódź, ul. Tymienieckiego 16F, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Liderzy młodzieżowi - młodzi utalentowani

ROK 2015: Maciej Maślakiewicz

Maciek

Maciej Maślakiewicz - kiedy go poznaliśmy miał 15 lat i już był mistrzem Europy w tańcu hip-hop. Udało się pomóc Maćkowi - dzięki naszej kampanii wyjechał na Broadway do Nowego Jorku!

Kontakt z tutorem, który organizował kampanię Maćkowi:
 Tomasz Bilicki - tomasz.bilicki@innopolis.pl

Podziękowania Maćka po kampanii "Maciej Maślakiewicz na Broadway":

Dziękuję za wszystko przede wszystkim mojej Mamie, która zawsze mnie wspiera. To dzięki niej mogę robić to, co robię i mogę być szczęśliwym! Dziękuję Tomaszowi Bilickiemu z Fundacji Innopolis – koordynatorowi całej kampanii. Mając możliwości postanowił bezinteresownie pomóc mi w marzeniach, stworzył i uruchomił cały pomysł.

Dziękuję Justynie Sęk, która była moją wychowawczynią w gimnazjum i od samego początku wierzyła w moje dokonania. W pełni angażowała się w kampanię. Dziękuję Grzegorzowi Dębowskiemu – szefowi „8B Team” oraz całej jego załogi. Postanowili mi pomóc i w pełni angażowali się w kampanię. Wyrazy uznania dla Piotra Jędrzejczyka z „Dux Promotions”, który nieodpłatnie zaprojektował oraz wydrukował wiele materiałów promocyjnych.

Dziękuję Agnieszce Migacz i Wojtkowi Okoniowi – nauczycielom języka angielskiego z fenomenalnej „360 Y.E.S. English Academy”. Moją Mamę i mnie za darmo przygotowali językowo – najlepszymi metodami na świecie! Bardzo jesteśmy im wdzięczni. Bardzo dziękuję Klubowi Sportowemu „Czarne Stopy” – moim oddanym trenerom. Uczycie mnie od 8 lat. Zawsze wierzycie w każdego tancerza i poświęcacie mu się w pełni. Nie mogłem lepiej trafić, jesteście najlepsi!

Mój wyjazd na Broadway byłby niemożliwy, gdyby nie sponsorzy. Dziękuję wszystkim darczyńcom prywatnym i firmom. Specjalne ukłony pod adresem przedsiębiorców ze Świdnicy.  Super, że dzielicie się swoim sukcesem i angażujecie się w tego typu przedsięwzięcia.

Nie sposób wymienić wszystkich i podziękować każdemu, ale wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję! To niesamowite, jacy ludzie mogą być wspaniali. Obiecuję, że Was nie zawiodę i po powrocie do Polski pokażę na co mnie stać.

Maciej Maślakiewicz

Spot promujący kampanię "Maciej Maślakiewicz na Broadway":

Flashmob promujący kampanię "Maciej Maślakiewicz na Broadway":

Plakat promujący kampanię "Maciej Maślakiewicz na Broadway" [PDF].

Plakat z podziękowaniem dla darczyńców [PDF]: wersja 1 i wersja 2.

W ramach kampanii „Maciej Maślakiewicz na Broadway” zebrano kwotę 15.259,22 zł (stan na 20 VII 15 r.). Maciek w trakcie kampanii wystąpił w mediach: TVN, TVP, Polskie Radio "Czwórka", Radio Łódź, Radio Niepokalanów, "Dziennik Łódzki", "Angorka". Gratulujemy!POWRÓT
Live Chat Software