logo Fundacji Innopolis

90-349 Łódź, ul. Tymienieckiego 16F, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Liderzy młodzieżowi - młodzi utalentowani

ROK 2018: szukamy kandydatki

Nowi

Jesteś 7 - 8 klasy podstawówki lub szkoły średniej w Łodzi i masz ponadprzeciętny talent? Potrzebujesz wsparcia finansowego i organizacyjnego, aby realizować swoją pasję? Być może w 2018 roku szukamy właśnie Ciebie!

Logo Innopolis         Logo FI:we.ar  

Każdego roku Fundacja Innopolis, pod patronatem marki odzieżowej FI:we.ar, wraz z partnerami, wspiera finansowo i organizacyjnie ponadprzeciętnie utalentowanego nastolatka. Program „Młodzi utalentowani” adresowany jest do niepełnoletnich uczniów 7-8 klas szkół podstawowych, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy uczą się na terenie Miasta Łodzi.

Logo talent

W 2015 roku wybranym nastolatkiem został Maciej Maślakiewicz – tancerz hip-hop, który w ramach programu, pod opieką Mamy i przedstawiciela Fundacji, wziął udział w warsztatach tanecznych na Broadwayu w Nowym Jorku! Poznaj Maćka. W 2016 roku wybrany został Michał Tanaś - utalentowany gitarzysta rockowy, który pojechał w ramach kampanii do Londynu do szkoły Marshalla. Poznaj Michała. Cały czas, od 2015 roku, wspieramy młodego kucharza Huberta Jabłońskiego, który w ramach programu m.in. uczył się gotować w jednych z najlepszych restauracji Holandii. Poznaj Huberta. Dominik Troczka uprawia kolarstwo górskie i dzięki programowi oraz dolnośląskim sponsorom może uprawiać ten sport jeżdżąc na odpowiednim pożądnym rowerze. Poznaj Dominika.

Zgłoszenia do programu "Młodzi utalentowani" i więcej informacji: fundacja@innopolis.pl

Pamiętaj, że Fundacja Innopolis generalnie wybiera każdego roku tylko jednego kandydata. Jeśli to nie będziesz Ty, NIE OZNACZA TO, że nie masz talentu i nie warto go rozwijać.​POWRÓT
Live Chat Software