logo Fundacji Innopolis

90-349 Łódź, ul. Tymienieckiego 16F, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Nastolatki - poradnictwo i terapia

Poradnictwo i terapia dla nastolatków oraz ich rodziców metodą MOTIVATION PUNCH

Nastolatki często przysparzają kłopotów. Nierzadko dorośli nie rozumieją, dlaczego tak się dzieje. W Innopolis stworzyliśmy autorską metodę MOTIVATION PUNCH - często udaje się nam pomóc młodzieży oraz ich rodzicom (opiekunom). Pomagamy motywować, osiągać cele życiowe, dokonywać świadomych zmian. Niczego nie nakazujemy i nie krytykujemy.

TERAPEUTA: Tomasz Bilicki - pedagog. Doktorant na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego - tematem doktoratu jest psychoanaliza. Ukończył ponad 260 godzin szkoleń w zakresie poradnictwa/terapii indywidualnej i rodzinnej, w tym m.in. cykl„Spotkanie, zasoby, proces”, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, „O psychoterapii psychodynamicznej dzieci” oraz Recognition of School Violence Prevention Training The City University of New York (USA). Twórca metody MOTIVATION PUNCH.

DLA KOGO: nastolatki (13+) i ich rodzice (opiekunowie) w sprawach dotyczących problemów wieku dojrzewania, wychowania młodzieży, braku motywacji do nauki, podejmowania zachowań ryzykownych, agresji, korzystania z alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków w celu odurzenia.

METODA: Motivation Punch jest metodą wsparcia nastolatków i ich rodziców (opiekunów). Naszą specjalizacją są problemy charakterystyczne dla wieku dojrzewania. Z reguły udaje się nam zrozumieć młodego człowieka i jego rodziców. Pomagamy znaleźć rozwiązanie problemu. Nikogo nie potępiamy i nie wyciągamy informacji na siłę. Z założenia ufamy, chociaż jesteśmy czujni i z reguły wiemy, kiedy ludzie kłamią. W pracy wychodzimy zdecydowanie poza schemat kara-nagroda. Korzystamy z dorobku terapii integratywnej (głównie poznawczej, schematu, psychodynamicznej), psychologii motywacji, coachingu.

KOSZTY: bezpłatnie.

MIEJSCE: pracujemy w Fundacji Innopolis w Łodzi na Księżym Młynie, ul. Tymienieckiego 16F. Serdecznie prosimy o umawianie wizyt - skorzystaj z E-RECEPCJI.

Regulamin poradnictwa / terapii: tutaj [PDF].

Wzór pisemnej zgody rodziców (opiekunów) na konsultację osoby niepełnoletniej: tutaj [PDF].

Dodatkowe informacje: wsparcie@innopolis.plPOWRÓT
Live Chat Software