logo Fundacji Innopolis

90-229 Łódź, ul. Kamińskiego 21, II piętro, mail: fundacja@innopolis.pl
Kontakt w sprawie projektów i współpracy: kom. 512-667-512
Kontakt w sprawie oferty szkoleniowej: kom. 537-201-300
Kontakt z biurem Fundacji: kom. 798-201-307.

E-RECEPCJA

logo z symbolem niepełnosprawność

Klub Młodzieżowy INNOPOLIS

"Młodzi utalentowani" 2015-2018

Dominik 1

W latach 2015 - 2018 prowadzony był w Fundacji Innopolis program mający na celu fnansowe, organizacyjne i mentalne wsparcie dla ponadprzeciętnie utalentowanych nastolatek i nastolatków. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc tym wspaniałym osobom. Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy pomagali nam wspierać utalentowanych nastolatków

2015: Maciej Maślakiewicz - kiedy go poznaliśmy miał 15 lat i już był mistrzem Europy w tańcu hip-hop. Udało się pomóc Maćkowi - dzięki naszej kampanii wyjechał na Broadway do Nowego Jorku! Z najlepszymi instruktorami na świecie uczył się tam hip-hopu, jazzu, modern. Wielokrotnie pomagał nam prowadzić warsztaty dla młodzieży. Dzisiaj Maciek nadal tańczy, jest choreografem, prowadzi grupy, występuje w teatrze.

   

2016: Michał Tanaś - "ROCK TANASIA - Marshall Tour": Michałowi pomogliśmy wyjechać na warsztaty The Marshall Summer School w British&Irish Modern Music Insitute w Londynie. Widzieć go grającego w Klubie "Under the Bridge" na stadionie Chelsea... Dzisiaj Michał jest liderem zespołu rockowego  "Nation of Wild". W 2018 roku na jego koncert w legendarnym Studiu im. H.Debicha w Radiu Łódź przyszło więcej osób, niż było miejsc.

   

2017: Dominik Troczka - poznaliśmy się podczas warsztatów w gimnazjum na Dolnym Śląsku. Okazało się, że mamy do czynienia z mistrzem Dolnego Śląska w kolarstwie górskim. Do pełni sukcesu brakowało tylko jednego - dobrego roweru. Dzięki sponsorom udało się nam pomóc i Dominik - obecnie w przerwach od pracy i szkoły - zdobywa górskie szlaki na odpowiednim do swoich umiejętności sprzęcie.

   

2017: Hubert Jabłoński - kolejny gimnazjalista. Poznaliśmy się podczas warsztatów wyjazdowych. Szybko przejął władzę w kuchni ośrodka konferencyjnego i przygotował wspaniały deser. Niedługo później sam prowadził warsztaty, opowiadając o swojej pasji i zostając współprzewodniczącym Klub Liderów Młodzieżowych. Umożliwiliśmy Hubertowi gotowanie pod okiem mistrzów, m.in. na Słowacji i w Holandii. Ostatnie wakacyjne praktyki w Utrechcie, w jednych z najlepszych restauracji na świecie, zakończyły się sukcesem. W 2018 roku po ukończeniu liceum Hubert stał się pracownikiem holenderskiej elitarnej restauracji pod okiem mistrza Ayta Erdogana.

   

2018: Sara Sulikowska - znamy się od lat, wieloletnia współprzewodnicząca naszego Klubu Liderów Młodzieżowych. Miała jeździć na wózku inwalidzkim, a została instruktorką fitness. Za nami setki warsztatów, wolontariatów i wyjazdów. Cieszymy się, że możemy pomóc w jej rozwoju, finansując szkolenie Mobility Stretch.

      

2018: Wiktoria Szubert - pasjonatka fryzjerstwa, z włosami działa cuda. Lubi swoją pasją dzielić się z innymi, więc pojawia się na wolontariatach i prezentacjach. Miło nam, że możemy pomóc finansując udział w mistrzowskich warsztatach fryzjerskich Finish: perfekcyjne wykończenie fryzury.

      

Od 2019 roku zmienią się zasady naszego działania w tym zakresie, a głównym sponsorem pozostanie Fundacja Innopolis i marka odzieży FI:WE.ARPOWRÓT